SEVKİYAT BİLGİLERİ

– Bacasapkasi.com internet sitemizden vermiş olduğunuz siparişler, ambar teslimi ile alıcı ödemeli olarak tarafınıza gönderilir.

İPTAL – İADE

– Siparişlerinizin kargoya verilme süresi , ödemenin yapılmasından itibaren AZAMİ 5 iş günüdür.

DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

-Kargo şirketinin teslimatı sırasında, kargo paketinizin zarar gördüğünü düşünüyorsanız, teslim almayıp, kargo elemanı yanınızdayken  tutanak tutturarak iade ediniz.  Hasarlı olarak teslim aldığınız ürünleri, aynı gün içinde, Bacasapkasi.com adresi veya 0 224 246 31 00 numaralı telefon vasıtasıyla, müşteri temsilcilerimize muhakkak bildiriniz.

Daha sonradan göndereceğiniz hasarlı ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmeyecektir.

Kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünleri, size teslim edilen biçimde, tüm içeriğiyle beraber değişim için 30 gün , iade için 7 gün içerisinde gönderebilirsiniz. Kullanılmış, hasara uğramış, kutusu, garanti belgesi veya kargo poşetinin ön yüzünde bulunan orijinal faturası eksik olan ya da değişim için 30 günü, iade için 7 günü aşmış ürünlerin iadesi veya değişimi yapılamaz.

-Yapacağınız iade ve değişimleri , Bacasapkasi.com adresine yazarak ya da 0 224 246 31 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak muhakkak bildiriniz.

-İade ve değişim süreçleri hakkında, 0 224 246 31 00 numaralı telefonu arayarak, müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

-İade ve değişimlerde ambar ücreti müşteriye aittir. Sadece ayıplı ürünlerin kargo ücreti şirketimiz tarafından ödenecektir. Bu durumlarda yapılan “alıcı ödemeli” gönderiler kabul edilmeyecektir.

-İade işlemlerinde, kredi kartı ile satın alınan ürünlerin ücretleri, banka tarafından iade edilir. Taksitli alımlarda, iadeniz banka tarafından taksitli olarak yapılmaktadır. Ürün bedeli havale ile ödenmişse iade tutarı, hesabınıza 14 iş günü içinde yapılacaktır.

Kullanım sırasında oluşacak ürün arızaları için,0 224 246 31 00 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle bağlantıya geçiniz.

 

Add to cart