BacaŞapkası.com, FYZ Mühendislik şirketinin üretmiş olduğu baca şapkalarını yurtiçinde ki kullanıcılarına ulaştırmak için kurmuş olduğu bir web sitesidir. 2018 yılında faaliyetine başlamış olan bacasapkasi.com kaliteyi, inovasyonu uygun ücret politikası ile son kullanıcı ile buluşturmayı amaç edinmektedir.

İlkelerimiz
Ürünlerimiz, çözümlerimiz satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak değer yaratan bir işletme olabilmek. Bu amaçla dinamik bir ekip çalışması ile beklentileri en üst seviyede ve en uygun fiyat koşullarıyla hızlı bir şekilde karşılamak.

Kalite Politikamız
Hedefimiz metal baca sistemlerine yönelik her türlü ürünün üretimi konusunda mühendislik hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek etkin ve nitelikli ürünleri tedarik ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tercih edilen aranan kuruluş olmaktır.

Hedeflerimize ulaşabilmek için tüm çalışanlarımızın katılımıyla kurulan kalite yönetim sistemimizin şartlarını yerine getirebilmek, sistemin devamlılığını sağlayarak etkinliğini sürekli iyileştirmek için çalışmaktayız.

Add to cart